Gazeta.pl Uniwersytet Warszawski Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
Blog > Komentarze do wpisu
Język w wyszukiwarkach. Dlaczego użytkownicy szukają słów?
Autorka referatu skoncentruje się na języku reklam tekstowych zamieszczanych w wyszukiwarkach (reklam SEO I SEM). Postara się odpowiedzieć na pytanie, czego i jak szukają użytkownicy sieci?


Anna Bucoń - absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie pracuje na stanowisku junior brand managera w pionie internet Agory SA. Zajmuje się promocją serwisów lokalnych, gospodarczych i społecznościowych. W październiku 2008 r. pod opieką dr hab. Wiesława Sonczyka rozpoczęła przygotowania do pracy doktorskiej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Zainteresowania naukowe: rozwój i funkcjonowanie mediów lokalnych (przede wszystkim serwisów www), szerko pojęta reklama (typu display, outdoor, w wyszukiwarkach).

Agora SA

piątek, 26 września 2008, annagumkowska

Polecane wpisy

Komentarze
2018/04/17 18:26:06
Taka już nasza natura. Lubimy być dociekliwi dolp.pl/audyt-i-optymalizacja-stron
-
2018/09/13 00:59:19
Czy według ciebie pozycjonowanie lokalne ma sens? Posiadam niewielki sklep, sprzedaję raczej produkty w sklepie stacjonarnym, jednak zastanawiam się także nad zainwestowaniem w marketing internetowy. Budżet mam dość skromny dlatego zastanawiam się nad lokalnym seo oraz frazami long tail tak aby trafić do odpowiedniej grupy docelowej, zainteresowanej konkretnymi produktami.
-
2018/10/10 20:03:02
Na mapach Google liczą się przede wszystkim opinie, te pozytywne. Często firmy inwestują w podstawione osoby które dodają opinie. Nie mi oceniać czy etyczne czy też nie ale tak to często funkcjonuje. Oprócz SEO, warto rozwazyć google adwords, który to wspomoże cały proces pozycjonowania.